Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elimi Bırakma Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 16:03:50

Elimi Bırakma Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün Yayınlanacak

TRT 1 ekranlarının yeni yaz dizisi Elimi Bırakma 1. bölüm yeni tanıtımı yayınlandı! Elimi Bırakma dizisi, yaz boyunca Dünya Kupası’ndan hemen sonra TRT 1 ekranlarında seyircilerle buluşacak! Gün içi kuşağında seyircileri ekrana kilitleyecek Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacağı, hangi günler yayınlanacağı ve analizlerini sizler için derledik…

TRT 1 ekranlarında yaz dizisi olarak Elimi Bırakma dizisi başlıyor! Yaz aylarında birçok kanal gibi TRT 1’de de yaz dizisi gün içi kuşağını dolduracak. Elimi Bırakma dizisi de bir hayli iddiali oyuncu kadrosuyla seyirciyi ekrana kilitleyecek! Elimi bırakma dizisinin başrollerini Alina Boz ile Alp Navruz paylaşacak.

Elimi Bırakma dizi tanıtımına göre dizinin TRT 1 ekranlarında Temmuz ayında başlaması kesinleşti. Dizinin ilk bölümünün Temmuz’un kaçında yayınlanacağı ve dizinin hangi gün ve saatte yayınlanacağı ise tam olarak netlik kazanmadı.

Elimi Bırakma Dizisinin Konusu 

Elimi Bırakma dizisinin 1. bölüm 3. fragmanı da yayınlandı. Fragmanda diziye ilişkin tüyolar yer alıyor. Alp Navruz dizide Cenk karakterine hayat verecek. Cenk, hayatta kaybetmekten bıkmış ve artık kendine gelmek isteyen bir kişilik olarak karşımıza çıkacak. Alp Navruz ve Alina Boz dizide 2 sevgiliyi oynayacaklar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı