Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elimi Bırakma dizisi 2. Bölümüyle Reytinglerde 1. Oldu!

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi 22:45:52

Son Güncelleme: 30/07/2018 18:02:19

Elimi Bırakma dizisi 2. Bölümüyle Reytinglerde 1. Oldu!

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Elimi Bırakma, 2. bölümüyle dün akşam ekranlardaydı! Dizinin 2. bölümü büyük heyecana sahne olurken, dizi tutkunları da bu durumu es geçmedi! Elimi Bırakma dizisi reytingde dün akşam zirveyi kaptı! Yaparsın Aşkım’ın önünde reytingin lideri olmayı başaran Elimi Bırakma dizisi ilerisi için de umut verdi. İşte Elimi Bırakma dizisinin reyting sonuçları…

TRT 1’in yeni dizisi Elimi Bırakma, yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisine benzer bir başarı yakaladı! Henüz 2. bölümüyle ekranlara gelen Elimi Bırakma dizisi de tıpkı Ege’nin Hamsisi gibi gününde reyting birinciliği elde etmeyi başardı! TRT 1’in 2 dizisinin de bu denli başarılı olması nazar değmemesi için “Maşallah” kelimesini anımsattı.

Azra ve Cenk aşkının anlatıldığı Elimi Bırakma dizisinin 2. bölümü büyük heyecana sahne olurken dizi tutkunları da en çok Elimi Bırakma dizisini izledi. 29 Temmuz Pazar akşamı en çok izlenen televizyon yapımı olmayı başaran Elimi Bırakma dizisi daha 2. bölümüyle farkını ortaya koymayı da başarmış oldu. Rakiplerine reyting konusunda şans tanımayan Elimi Bırakma dizisinin ABC reyting listesinde aldığı 4,03 reyting ve 14,15 share oranı göz doldurdu!

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİ İLERİSİ İÇİN UMUT VERDİ!

Henüz 2. bölümü yayınlanan dizinin reyting başarısını erken yakalaması TRT’yi de mutlu etti. Dizinin yaz aylarında bu başarısını sürdürmesi halinde normal, kış sezonunda da yayın hayatını sürdürebileceği konuşulmaya başlandı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde de reytinglerin bu şekilde, ani kayıplar yaşanmadan ilerlemesi halinde TRT ile normal sezon için de anlaşma yapılabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı