Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elçin Sangu’yla Anlaşamayan Can Kırıkları Dizisine Yeni Oyuncu

Özel Haber

14 Temmuz 2018 Cumartesi 16:24:39

Elçin Sangu’yla Anlaşamayan Can Kırıkları Dizisine Yeni Oyuncu

ATV ekranlarının yeni dizisi Can Kırıkları oyuncu kadrosu belli oluyor! Daha önce Elçin Sangu’nun Can Kırıkları dizisinin başrol oyuncusu olacağı iddia edilmiş ancak daha sonra Elçin Sangu ile anlaşılamadığı öğrenilmişti. Elçin Sangu ile anlaşamayan Can Kırıkları dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu! Deneyimli oyuncu Ali İpin yeni sezonda ATV’nin iddialı dizisi Can Kırıkları’nda oynayacak!

ATV ekranlarının yeni sezonda yayınlanacak iddialı dizisi Can Kırıkları için yeni bir isimle anlaşıldığı ortaya çıktı. Başrol için Elçin Sangu’ya teklif götürüldüğü ve Elçin Sangu’nun yeni sezonda başlayacak ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları’nda başrol oynamasına kesin gözüyle bakılıyordu ancak daha sonra anlaşılamadığı ortaya çıkmıştı. Elçin Sangu ile anlaşılamama sebebi ortaya çıktı. Buna göre Elçin Sangu’nun internet dizisi Yaşamayanlar ile ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları’nın 2018 Eylül ayında başlayacak olmasından dolayı Can Kırıkları dizisinde rolü için anlaşılamadığı ortaya çıktı.

Elçin Sangu’nun kadrosuna dahil olmadığı ATV’nin yeni sezon dizisi Can Kırıkları’na Ali İpin dahil oldu! Deneyimli usta oyuncu Ali İpin yeni sezonda ATV’nin iddialı dizisi Can Kırıkları’nda rol alacak.

CAN KIRIKLARI DİZİSİNİN YENİ OYUNCUSU ALİ İPİN KİMDİR?

Ali İpin, 1955 yılında Ankara’da doğdu. 1975 yılında tiyatro eğitimini Ankara Cebeci Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olarak alan Ali İpin, Ankara Devlet Tiyatroları ve İstanbul Devlet Tiyatrolarına tam 29 yılını verdi. 2000 yılında Samyeli, 2003’te Kurtlar Vadisi dizilerinin yanı sıra Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Yaprak Dökümü, Baba Ocağı ve Behzat Ç. dizilerinde de roller alan deneyimli oyuncu şimdide ATV’nin yeni dizisinde rol alacak.

ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları, usta oyuncu Ali İpin ile kadrosunu güçlendirmiş oldu. Usta oyuncu Ali İpin’i yeni sezonda ATV’nin iddialı dizisi Can Kırıkları’nda izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı