Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Elçin Sangu’nun Yeni Dizisi Can Kırıkları Oldu! Elçin Sangu ATV’de!

Özel Haber

4 Temmuz 2018 Çarşamba 20:14:55

Elçin Sangu’nun Yeni Dizisi Can Kırıkları Oldu! Elçin Sangu ATV’de!

ATV ekranlarında yeni sezon için bomba gibi bir dizi hazırlığı var… ATV yeni sezonda iddialı bir dizi için şimdiden çalışmalara başlarken, bu dizinin adı da belli oldu: Can Kırıkları. Can Kırıkları dizisinin başrol oyuncusu da belli oldu! Uzun zamandır televizyondan uzak kalan Elçin Sangu, Can Kırıkları dizisine katıldı! 

ATV’nin yeni sezon için dizi hazırlıkları şimdiden başladı! ATV ekranlarında yeni sezonda başlayacak Can Kırıkları dizisi için yoğun mesai sürüyor! Dizinin oyuncu kadrosu oluşturulup deneme çekimlerine geçilecek. Can Kırıkları dizisinin ilk oyuncusu ise belli oldu! Uzun zamandır televizyonlarda gözükmeyen ve en son Blutv’de Yaşamayanlar adlı internet dizisinde ‘Vampir’ rolüyle izlediğimiz Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu, Can Kırıkları dizisinin başrol oyuncusu olacak.

ATV’nin yeni sezon dizisi Can Kırıkları’nın konusu henüz tam olarak belli değilken, dizinin iki kadın polisin çetrefilli hayat öyküsünü konu alacağı bilinmekle yetiniliyor. Can Kırıkları dizisine yeni katılan oyuncular ve dizinin konusu ile ilgili yeni gelişmeler olduğu takdirde bu sayfada sinehaber.com farkıyla en erken siz öğreneceksiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı