Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ekin Mert Daymaz Yıllar Sonra Dizisinde!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 16:42:05

Ekin Mert Daymaz Yıllar Sonra Dizisinde!

ATV ekranlarının yeni sezonda yayınlanacak iddialı dizisi Yıllar Sonra’ya Ekin Mert Daymaz’da katıldı! Yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz’ı önümüzdeki sezonda Yıllar Sonra dizisinde izleyeceğiz! Peki Ekin Mert Daymaz kimdir? Ekin Mert Daymaz daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Ekin Mert Daymaz’ı daha önce nerede izledik? Ekin Mert Daymaz’la ilgili her şeyi sizler için araştırdık…

Ekranların aranan yakışıklı oyuncusu Ekin Mert Daymaz, ATV ekranlarında yeni sezonda başlayacak iddialı dizi projesi Yıllar Sonra’da yer alacak! Süreç Film yapımcılığında hazırlanan ve ATV ekranlarında yayınlanacak Yıllar Sonra dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan, senaristliğinde ise Esin Gök yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ekin Mert’ten önce Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin da kesinleşmişti. Yeni sezona damga vuran dizi kısa bir süre sonra ATV’de yerini alacak.

Yıllar Sonra dizisinin Alev karakterini Birce Akalay, Adnan karakterini Cansel Elçin ve Alev’in kardeşi Damla karakterini Özlem Yılmaz oynayacak. Yıllar Sonra dizisine yeni katılan Ekin Mert Daymaz’ın hangi rolde olacağı ise henüz bilinmiyor. Ekin Mert Daymaz, uzun süre bir sonra ATV’nin yeni dizisi Yıllar Sonra ile izleyici karşısına çıkacak.

EKİN MERT DAYMAZ KİMDİR?

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu olan yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz, İstanbul Çatalca’da büyümüştür. Lise’den sonra basketbol ve modelliğe özenen Ekin Mert, 2013 yılında katıldığı Best Model Of World yarışmasında aldığı 3.lükle dikkatleri çekmeyi başardı. Bu yarışmanın ardından oyunculuk eğitimi aldı ve dizi oyunculuğuna başladı. Not Defteri dizisinde Egemen karakteriyle dikkatleri çeken Ekin Mert Daymaz, şimdi de Yıllar Sonra dizisinde rol alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı