Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ekin Mert Daymaz ve Hande Erçel bir kez daha ayrıldı

Magazin

20 Şubat 2017 Pazartesi 08:04:35

Ekin Mert Daymaz ve Hande Erçel bir kez daha ayrıldı

1 yıla yakındır birlikte olan oyuncu çift, bir dargın bir barışık süregelen ilişkilerinde en son bir kez daha barışmış, hatta çift yeni yıla Paris’te girmiş ve çekilen fotoğrafları sosyal medya da paylaşılmıştı.

Ekin Mert Daymaz ve Hande Erçel bir kez daha ayrıldı

Birlikte sık sık tatile çıkan ancak bu anlara ait görüntüleri paylaşmaktan kaçınan çift, barıştıktan sonra romantik bir Paris seyahati gerçekleştirmişlerdi.

Seyahatlerinde kendilerine rehberlik eden, Türk bir şoföründe yer aldığı bir fotoğraf karesinde yer almışlar ve yüzlerinden mutlulukları okunabiliyordu.

Dün yayınlanan bölümü ile final yapan Aşk Laftan Anlamaz’ın güzel başrolü Hande Erçel ile oyuncu Ekin Mert Daymaz’ın ilişkisi bir kez daha sekteye uğradı ve tekrar ayrıldıkları öğrenildi.

Bir süredir bu ayrılık ile ilgili dedikodular olsa da doğrulanmamıştı ancak ikilinin aynı gecede farklı mekanlarda olması bu iddiaları doğrular gibiydi.

Fox Tv’de başlayacak olan Kırlangıç Fırtınası adlı dizi ile televizyon ekranlarına dönmeye hazırlanan Daymaz, arkadaşları ile Asmalımescit’te görüntülenirken, Erçel’de kız arkadaşları ile aynı saatlerde Cihangir’de eğlenirken görüntülendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı