Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ekin Mert Daymaz ile Simay Barlas aşk yaşamaya başladı

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 23:46:41

Son Güncelleme: 18/12/2017 00:05:11

Ekin Mert Daymaz ile Simay Barlas aşk yaşamaya başladı

Ekin Mert Daymaz’ın yeni sevgilisi Simay Barlas sabahlara kadar içkili bir mekanda geceyi geçirdi.

Ekin Mert Daymaz

Dizilerin aranan yüzü ve yakışıklı oyuncularından olan Ekin Mert Daymaz, son zamanlarda gündemden uzak durmasına rağmen bugün yeni sevgilisi ile birlikte gündeme geldi. Sevgilisi ile birlikte görüntülenen ve fotoğraf paylaşan Ekin Mert Daymaz, sabahlara kadar sevgilisi ile birlikte eğlendi.

”Bi Daha Meyhane” isimli mekanda sabahlara kadar eğlenen Simay Barlas ile Ekin Mert Daymaz, içki eşliğinde eğlenirken arkadaşlarının fotoğraf çekim isteklerine de hiçbir şekilde sorun çıkarmadan yanıt verdi.

Hande Erçel’e Benzetildi

Ekin Mert Daymaz’ın yeni sevgilisi gerek hareketleri, gerek ise güzelliği açısından Hande Erçel‘e benzetilirken, bir yandan da ”Ekin Mert Daymaz, Hande’nin ikizini sonunda buldu, mutlu olsunlar” yorumları yapıldı. Yapılan yorumlara çift herhangi bir şekilde yanıt vermezken, bir yandan da genç oyuncunun günden güne daha fazla yakışıklı hale geldiğini, bunun sırrını tüm erkeklere açıklaması gerektiği yönünde yorumlar yapıldı. Genç kızların sosyal medyada genç ünlü oyunculara çok yakından ilgi gösterdikleri ve değer verdikleri biliniyor. Kerem Bursin ile Ekin Mert Daymaz’ın dikkat çeken ünlüler arasında bulunduğu da göze çarpan gerçeklerden birisi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı