Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ekin Koç, yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak dizi ile dönüyor

Dizi Haberleri

18 Ağustos 2017 Cuma 13:16:14

Ekin Koç, yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak dizi ile dönüyor

1992 doğumlu genç oyuncu Ekin Koç, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de I. Ahmed karakteri ile başrol oynadığı son projesinden sonra, Kanal D ekranlarında yayınlanacak bir dizi ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Ekin Koç, yeni sezonda Kanal D'de yayınlanacak dizi ile dönüyor

Fox ekranlarında yayınlanan, Türkiye’de ilk defa özel güçleri olan insanların konu edildiği, İspanyol yapımı Los Protegidos’dan uyarlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile oyunculuğa adım atan Ekin Koç, kariyerinde hızla ilerliyor!

Kısa sürede başarıyı yakalamasına rağmen, çok fazla projede yer almayan Ekin Koç, Sana Bir Sır Vereceğim sonrasında, Benim Adım Gültepe ve son olarak da Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol almıştı. Televizyon dizileri dışında, 2 sinema filminde rol aldı.

Son olarak Kanal D’de Hayat Şarkısı’nın yapımcılığını üstlendiği Most Productions’un yapımcılığını üstleneceği yeni dizinin adı şimdilik ‘Babamın Kozası’ olarak geçse de, dizinin isminin değişme olasılığı da yüksek.

Senaryosu Mahinur Ergun tarafından kaleme alınacak olan yeni dizinin cast çalışmaları devam ederken, yine en son Most Prodüksiyon ile çalışan Ahmet Mümtaz Taylan’da dizide rol alan isimler arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı