Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi’ne Seyirciden Tam Not! Reytinglerde 1. oldu

Televizyon

17 Temmuz 2018 Salı 11:02:01

Ege’nin Hamsisi’ne Seyirciden Tam Not! Reytinglerde 1. oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisi izleyiciden tam not aldı! Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir ve Asuman Dabak gibi yıldız isimlerin yer aldığı Ege’nin Hamsisi dizisi reytinglerde 1. olmayı başardı. Ege’nin Hamsisi ekran macerası uzun soluklu olacak.

Yapımcılığını Köprü-Film’in, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın, senaristliğini ise Bahar Filiz Ekinci’nin üstlendiği dizinin kadrosunda İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir ve Asuman Dabak, Eser Eyüpoğlu, Haldun Boysan, Uğur Demirpehlivan, Hakan Bilgin, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Utku Ateş, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Buse Meral, Celal Öztürk, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal yer aldığı Ege’nin Hamsisi dizisi reytinglere 1. oldu.

16 Temmuz Pazartesi ilk bölümüyle ekrana gelen program reyting sonuçları yayınlanması sonrası kendini zirvede buldu. Zorlu rakipleri karşısında TRT 1 ekranlarında reyting zirvesi dizinin uzun soluklu olacağı yönünde dile getirildi.

Ege’nin Hamsisi dizisi yeni sezonda da devam etmesi bekleniyor. Yaz aylarında en çok izlenen Ege dizileri olduğu biliniyor. Buna Sen Anlat Karadeniz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi karadeniz dizilerinin aldığı reyting ortadayken Ege ve Karadenizi birleştiren yapım yüzleri güldürmeyi başardı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı