Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi Yüzleri Güldürüyor! Yine Zirvede

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 11:56:17

Ege’nin Hamsisi Yüzleri Güldürüyor! Yine Zirvede

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ege’nin Hamsisi reytingin zirvesine iyice alıştı! İlk bölümüyle ekranlara kilitleyen ve reytingin zirvesinde yer almayı başaran Ege’nin Hamsisi dizisi, 2. bölümüyle de aynı başarıyı tekrarladı ve birinciliği yine kimselere bırakmadı! Ege’nin Hamsisi dizisinin süren başarısı en çok dizi tutkunlarını sevindirirken dizinin normal sezonda da yoluna devam edeceği konuşuluyor…

TRT 1 Ekranlarının yeni dizisi Ege’nin Hamsisi 2. bölümüyle 23 Temmuz Pazartesi akşamına damgasını vurmayı başarmıştı. Dizinin reytingleri bu gün sabah saatleri itibariyle belli oldu! İlk bölümüyle reyting listesinde birinciliği almayı başaran Ege’nin Hamsisi dizisi 2. bölümüyle de reytinglerin zirvesinde olmayı sürdürdü. Pazartesi günlerinde bundan sonra da zirveyi bırakmayacağının sinyallerini veren Ege’nin Hamsisi dizisi, normal sezonda da yoluna devam edebilir! Evet, Ege’nin Hamsisi dizisinin tutkunları için müjdeli haberi veriyoruz… TRT 1 kanal yönetimi reyting başarısını sürdürdüğü takdirde Ege’nin Hamsisi dizisinin normal sezonda da yoluna devam etmesine sıcak bakıyor. Hatta diziyle şimdiden gelecek sezon için sözleşme imzalanacağı bile iddia ediliyor. Ege’nin Hamsisi bu hafta hem TOTAL hem AB listesinde Birinciliği korumayı başardı!

EGE’NİN HAMSİSİ DİZİSİNİN REYTİNG SONUÇLARI

Ege’nin Hamsisi bu hafta da dolu dolu bir bölümle ekranlardaydı. Başrollerde İclal Aydın, Ural Kaygısuzlaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı dizide Karadenizli ve Ege’li iki ailenin yaşam öyküsü anlatılıyor. Ege’nin Hamsisi dizisi bu hafta 2. bölümüyle TOTAL reyting listesinde 13,68 Share ve 3,87 Rating oranıyla; AB Reyting listesinde 4,56 reyting ve 17,04 Share oranıyla birinciliği kimselere bırakmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı