Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi Oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu Bestemsu Özdemir Çok Beğenildi

Televizyon

16 Temmuz 2018 Pazartesi 22:04:28

Ege’nin Hamsisi Oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu Bestemsu Özdemir Çok Beğenildi

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ege’nin Hamsisi’nde başrollerde yer alan Uraz Kaygılaroğlu ile Bestemsu Özdemir ikilisi daha şimdiden çok beğenildi. İlk bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinin 2 yıldızı Uraz Kaygılaroğlu ile Bestemsu Özdemir kimdir? Sizler için araştırdık…

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ege’nin Hamsisi ilk bölümüyle hem televizyona hem de sosyal medyaya damgasını vurdu. Oyuncu kadrosunda İclal Aydın, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi yıldız oyuncuları barındıran dizide Ege ile Karadeniz kültürünün kaynaştığı aileler ve çocukları yer alıyor. İclal Aydın’ın oğlu rolündeki Uraz Kaygılaroğlu ile Karadenizli ailenin kızı Bestemsu Özdemir ikilisi sosyal medyada gündem oldu.

TRT’nin yeni dizisi Ege’nin Hamsisi’nde Uraz Kaygılaroğlu ile Bestemsu Özdemir ikilisinin uyumu çok beğenildi. Ege’nin Hamsisi dizisinin tutkunları Karadeniz ve Ege kültürlerinin 2 gencinin aşkına sahne olacak diziye şimdiden büyük bir tutkuyla bağlandı. Dizide en büyük aşklar kavgayla başlar mantığı geçerli. Uraz Kaygılaroğlu ile Bestemsu Özdemir dizinin ilerleyen bölümlerinde aşk yolunda buluşacaklar…

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR? BESTEMSU ÖZDEMİR KİMDİR?

Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987’de İstanbul’da doğmuştur. Birçok dizide rol alan başarılı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Reklam fakültesinde öğrenimini tamamlamıştır. Yer aldığı diziler Harem, Baba Candır, Eski Hikaye, Klavye Delikanlıları ve Yedi Güzel Adam şeklindedir. Şimdi de Ege’nin Hamsisi dizisinde rol almaktadır.

Bestemsu Özdemir ise 25 yaşında. Güzel oyuncu 1,73 boyu ve düzgün fiziğiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Sakarya Fırat ve Kara Para Aşk dizilerinde de izlediğimiz Bestemsu Özdemir Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadenizli Laz kızı karakteriyle hırçın, inatçı tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı