Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi Dizisinin Bekir’i Cem Cücenoğlu Kimdir?

Dizi Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma 18:34:36

Ege’nin Hamsisi Dizisinin Bekir’i Cem Cücenoğlu Kimdir?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Ege’nin Hamsisi bomba bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı! TRT 1 ekranlarında henüz 2 bölümü yayınlanan ve bu 2 bölümde de reytingin 1.si olmayı başaran Ege’nin Hamsisi dizisinin yeni karakteri Bekir Kuru, Cem Cücenoğlu oldu! Peki Cem Cüneoğlu kimdir? Cem Cüneoğlu’nu daha önce hangi dizilerde izledik? Sizler için araştırdık…

TRT 1’in yeni dizisi Ege’nin Hamsisi, yayınlanan ilk 2 bölümüyle seyirciden tam not almayı bilmiş ve hem AB hem de TOTAL reyting sıralamasında da birinciliği bırakmamıştı! Ege’nin Hamsisi dizisine yeni bir karakter, yeni bir oyuncu da dahil oldu! Ege’nin Hamsisi dizisinin Bekir Kuru’su kim oldu, hangi oyuncu canlandıracak? Sorunuza hemen cevap verelim. Bundan sonra dizide izleyeceğimiz Bekir Kuru karakterine Cem Cücenoğlu hayat verecek!

Ünlü oyuncu Cem Cücenoğlu’nun canlandıracağı Bekir Kuru karakteri, yaz aylarında kayınpederi ve kayınvalidesinin çay bahçesinde, parasını şarkı söyleyerek kazanan orta halli biri. Tek hayali zengin olup ailesini rahat ettirmek olan Bekir Kuru, bunun için kafasında her gün yeni bir köşeyi dönme planı kurmaktadır. Bu planları gerçekleştirmek için maceradan maceraya koşan Bekir Kuru karakteri Ege’nin Hamsisi dizisine renk katacak!

EGE’NİN HAMSİSİ DİZİSİNİN YENİ OYUNCUSU CEM CÜCENOĞLU KİMDİR?

Ege’nin Hamsisi dizisinde izleyeceğim yeni oyuncu Cem Cücenoğlu 42 yaşında. İzleyici karşısına en son FOX ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar adlı diziyle çıkan Cem Cücenoğlu, Kanal D’de bir döneme damgasını vuran Poyraz Karayel’de Taş Kafa rolüyle dikkat çekmişti. Ayrıca Damat Deliyürek dizisinde de rol almıştı. Şimdi de deneyimli oyuncuyu Ege’nin Hamsisi dizisinde Bekir Kuru karakteriyle izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı