Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi dizisi nerede çekiliyor? Hangi il

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 13:47:07

Son Güncelleme: 01/07/2018 14:09:24

Ege’nin Hamsisi dizisi nerede çekiliyor? Hangi il

TRT 1 ekranlarında yeni yayınlanacak Ege’nin Hamsisi dizisi ekranlara geliyor. Ege’nin Hamsisi dizisi nerede çekilecek. Başrollerinde İclal Aydın (Melahat),Uğur Çavuşoğlu (Şevket),Uraz Kaygılaroğlu (Deniz),Asuman Dabak (Fikret),Bestemsu Özdemir (Zeynep),Buse Meral (Derya),Eser Eyüboğlu (Dursun) rol aldığı dizinin çekim yeri neresi. Ege’nin Hamsisi hangi ilimizde çekiliyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Ege’nin Hamsisi dizisinde bilgiler geliyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yapacağı dizide İclal Aydın (Melahat),Uğur Çavuşoğlu (Şevket),Uraz Kaygılaroğlu (Deniz),Asuman Dabak (Fikret),Bestemsu Özdemir (Zeynep),Buse Meral (Derya),Eser Eyüboğlu (Dursun) başrollerinde yer alıyor. Merakla beklenen dizi Kalk Gidelim sonrası Ege’de çekilen ikinci dizi olacak.

Ege’nin Hamsisi dizisi nerede çekiliyor?

Dizinini isminden de anlaşıldığı gibi Ege’nin Hamsisi dizisi hem Ege’de hem Karadenizde geçen bir hikayeyi anlatacak. Dizinin çekimleri için İzmir ve Rize‘de çekimler yapılıyor. Ege’nin Hamsisi Karadenizde çekilen bölümleri Çamlıhemşin’in Fındık Ve Güneysu köylerinde çekiliyor. İzmir’de çekilen bölümleriyse Seferihisar köylerinde çekiliyor.

Ege’nin Hamsisi Dizisi Konusu ve Oyuncuları kimler?

Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadenizli ve Ege’li iki aşığın aşkları ekrana gelecek. Hem komedi hem romantik komedi dallarında dizi yaz dizisi olarak ekrana gelecek. Ancak dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan’a göre bu diziden sonra Karadeniz’e ve Ege’ye gidip oraları görmek çok daha cazip hale geleceği yönünde çekimler yaptığını duyurdu.

Ege’nin Hamsisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Ege’nin Hamsisi ne zaman başlayacak sorusunu çok duymaya başladık. Dizisinin tanıtım fragmanları oldukça ses getiriyor. Dizinin başlama tarihi TRT 1 sitesinde Temmuz’da olarak geçiyor. Bu hafta dizinin yeni bölümleri izleme imkanı bulacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı