Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ege’nin Hamsisi 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri

31 Temmuz 2018 Salı 11:08:53

Ege’nin Hamsisi 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Ege’nin Hamsisi 3. bölümüyle ekranlara kilitlemeyi başardı! 30 Temmuz Pazartesi reyting sıralamasında birinciliği yine bırakmayan dizinin 4. bölümü büyük heyecanla ve merakla beklenmeye başladı! Ege’ni Hamsisi 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı! Ege’nin Hamsisi 4. bölüm’de neler olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Ege’nin Hamsisi yayınlanan 3. bölümüyle yine seyirciden tam not almayı başardı! Karadenizli bir aileyle Egeli bir ailenin birbirlerine zıt ve bir o kadarda yakın hayat öykülerini, sevimli atışmalarını ve aşklarını konu alan Ege’nin Hamsisi dizisi büyük ses getirmeye yeni bölümüyle de devam etti. 3. bölüm yine büyük macera ve komediye sahne oldu.

30 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan Ege’nin Hamsisi 3. bölümün ardından gözler 4. Bölüme çevrildi. Ege’nin Hamsisi tutkunları önümüzdeki Pazartesi gününü iple çekmeye başladı. Şimdiden kafalarda Ege’nin Hamsisi 4. bölümde neler olacak? Deniz ve Zeynep karşı karşıya geliyor! Ailelerin kavgasına Deniz ve Zeynep’de alet olacak, ortaya hem komik hem de heyecanlı sahneler çıkacak.

EGE’NİN HAMSİSİ 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! 

Ege’nin Hamsisi Yeni bölüme Karadeniz’den Ege’ye gelen “Asuman Dabak” damgasını vuracak! Melahat’in korkulu rüyası olması beklenen karakter, dizinin 4. bölümünde Rize’den Ege’ye gidecek! Ege’nin Hamsisi 4. bölümü 6 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1’de izleyicisiyle buluşacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı