Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Efsanevi yönetmen Andrea Romano emekli oldu

Film Haberleri

1 Ağustos 2017 Salı 01:11:28

Efsanevi yönetmen Andrea Romano emekli oldu

1987 yılında Ducktales ile başlayan, daha sonra Batman: Animasyon Serilernden, Voltron’a kadar pek çok yapımda yer alan efsanevi seslendirme yönetmeni emekli oldu.

Efsanevi yönetmen Andrea Romano emekli oldu

DC Universe, Avatar: Son Hava Bükücü, Animaniacs ve orjinal Ducktales projeleri de dahil olmak üzere düzinelerce projede seslendirme yönetmenliği ve oyuncu seçim direktörü olarak görev alan Andrea Romano bu hafta emekli oldu.

Romano, 30 yıldan uzun süredir, seslendirme yönetmenliği ve cast direktörlüğü yaptı. 2 ya da 3 yıl daha çalışmak istemesine karşın, bir gözünde görme kaybına neden olan sorun nedeni ile bu kararı almak durumunda kaldı.

Romanı, “Bu endüstrinin pek çok yönünü ve birlikte çalıştığı insanları özleyeceğini” söyledi. Bu işi kendisi için inanılmaz kılan her aktör, yapımcı, yönetmen, mühendis ve iş arkadaşlarına tüm kalbi ile de şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Efsane yönetmen, kariyeri boyunca 40’ın üzerinde televizyon şovu, 1600’den fazla televizyon dizisi, 50’nin üzerinde film ve 20 video oyunu üzerinde çalışmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı