Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eda Erol’un instagram hesabını çalıp, ayrıldık mesajı gönderdiler

Eda Erol'un instagram hesabını çalıp, ayrıldık mesajı gönderdiler

Magazin

5 Eylül 2017 Salı 12:28:47

Eda Erol’un instagram hesabını çalıp, ayrıldık mesajı gönderdiler

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve sunucu Alişan’ın yıllardır süren bekarlığını kıran, ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’un sosyal medya sitelerinden instagram’da ki hesabı çalındı. Çalanlar ise işgüzarlık peşine düştü.

Eda Erol'un instagram hesabını çalıp, ayrıldık mesajı gönderdiler

Bekarlığa veda etmeye niyeti olmayınca, Cumhurbaşkanı devreye girmiş, Alişan’dan 6 aya kadar evleneceği sözünü almıştı. Bunun üzerinden aylar sonrada Alişan, ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol işe nişanlandı.

İki ismin nişanlanması sonrasında, Alişan yaptığı bazı açıklamalar ile ‘hödük, kro’ gibi suçlamalara maruz da kaldı. Ama Eda Erol gelen eleştirilere, ve tabi ki Alişan’ın ayağıma terliğimi getirecek gibi söylemlerini sorun etmedi.

Artık evlenecekler diye beklerken, Eda Erol’un hesabından yapılan, “Çok değerli nişanlımla yollarımızı medeni iki insan gibi ayırdık..herşey için çok teşekkür ederim” paylaşımı yapılınca takipçiler çok yaşadı.

Neyse ki bu mesajın Eda Erol tarafından değil de, hesabı çalan kişi ya da kişiler tarafından gönderildiği kısa sürede ortaya çıktı. Eda Erol’un kız kardeşleri Esra ve Bihter Erol sosyal medya hesaplarından açıklama yaparak, mesajı Eda Erol’un değil, hesabı çalan kişinin gönderdiğini ve hesaptan yapılacak paylaşımların dikkate alınmaması gerektiğini belirttiler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı