Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu medyaya fotoğraf satmaya mı çalıştı?

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 19:03:53

Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu medyaya fotoğraf satmaya mı çalıştı?

Geçtiğimiz günden bu yana magazin gündeminin en sıcak konuları arasında yer alan, Alişan ve Eda Erol çiftinin ayrılığının arka planında ki neden olarak gösterilen Ogan Şenyolcu için bomba bir iddia ortaya atıldı.

Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu medyaya fotoğraf satmaya mı çalıştı?

Eda Erol’un ablası Esra Erol’un yapım koordinatörü olarak çalışan, Eda Erol’un eski sevgilisi olduğu söylenen Ogan Şenyolcu’nun, eski sevgilisi ile ilgili fotoğrafları basına satmaya çalıştığı iddia edildi.

Ogan Şenyolcu ile olan ilişkisinin, Alişan ile olan ilişkisinin bitmesine neden olduğu konuşulurken, Şenyolcu’nun, Eda Erol ile olan fotoğrafları için 30 bin dolar istediği belirtildi.

Alişan ile görüşmeye başladıktan sonra Ogan Şenyolcu ile yolunu ayıran, tabiri caizse diyaloğunu bıçak gibi kesmesi sonrasında, Ogan Şenyolcu’nun da işine son verildi.

Şık Hayat’a göre, Esra Erol ve eşi Ali Özbir’de eski çalışanlarını arayıp, geçmişte ilişki yaşadıklarını inkar edip, yalanlamasını istedi. Diğer yandan, Uçankuş’ın iddiasına göre, Ogan Şenyolcu medya kuruluşlarından Eda Erol ile çekilen ve geçmişte aşk yaşadıklarını kanıtlar nitelikteki fotoğrafları için 30 bin dolar talep etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı