Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ece Erken’in Sevgilisi Nazım Torbaoğlu Kimdir? Görüntülendiler

Magazin

4 Temmuz 2018 Çarşamba 02:18:46

Ece Erken’in Sevgilisi Nazım Torbaoğlu Kimdir? Görüntülendiler

Ünlü sunucu ve yorumcu Ece Erken, bir süredir adının aşk dedikodularıyla gündeme gelen Nazım Torbaoğlu’yla ilk kez görüntülendi. Çift Amerika kaçamağında yakalandı. Ece Erken ve Nazım Torbaoğlu’nun sarmaş dolaş halleri gözlerden kaçmadı.

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan ünlü sunucu Ece Erken, adının aşk dedikodularına karıştığı Nazım Torbaoğlu‘yla ilk kez görüntülendi. Sarmaş Dolaş Amerika da gezen çiftin ilk kareleri geldi.

Yaklaşık 7 aydır gizli saklı görüşen ünlü sunucu Ece Erken ile Nazım Torbaoğlu‘nun aşk kaçamağı gözlerden uzak olsa da yakalandı.

Ece Erken sevgilisiyle Amerika’da!

Her fırsatta hayatında biri olmadığını dile getiren Erken, daha önce “İlişkimiz Yürümedi” dediği Torbaoğlu ile Los Angeles’ta görüntülendi. Torbaoğlu’nun Ece Erken yüzünden eşinden ayrıldığı iddia edilmişti.

Nazım Torbaoğlu Kimdir?

1969 doğumlu iş adamının yaşı Aydın Bozadoğan’lıdır. Ece Erken’le aşk yaşayarak adını magazinde sıkça duyduğumuz Nazım Torbaoğlu, Karşıyaka Spor Kulübü yöneticisidir. Ayrıca bir Gıda firmasının sahibi olan Nazım Torbaoğlu, ülkesini seven patron olarak lanse ediliyor.

Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünü kazanıp son sınıfta Üniversiteye ara vermiştir. 1997 yılında ilk şirketine kurararak iş hayatına atılmıştır. En son İzmir Karşıyaka Spor Kulübünde volaybol şube başkanlığı görevindedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı