Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ece Erken takipçilerine kızarak Bikinili pozunu paylaştı!

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 23:17:13

Ece Erken takipçilerine kızarak Bikinili pozunu paylaştı!

Ünlü sunucu ve yorumcu Ece Erken, sosyal medyada bir önceki fotoğrafına tepki gösteren takipçilerine kızarak bikinili fotoğrafını yayınladı. Benim saklayacak birşeyim yok diyerek oğlu Eymen’le olan pozunu paylaştı.

Ünlü sunucu Ece Erken, bir önceki postunda bikinili halini yazıyla kapatarak paylaşmıştı. Hayranlarından gelen yorumlardan oldukça sıkılan Ece Erken saklayacak bir şeyim yok diyerek bikinili pozunu paylaştı. Oğlu Eymen’le tatilini sürdüren Ece Erken, Yalnız, mutlu ve Huzurlu adıyla paylaştığı posta gelen yorumlara kızdı ve kaldırdı.

Hemen ardından Ece Erken, oğlu Eymenle çektirdiği pozu paylaştı. Ece Erken, “İstediğim fotoğrafı sansürler, istediğimi koyarım. Düşünce özgürlüğü diye zırvalayanların buna saygı duymayıp, yorum yazmalarını alkışlıyorum. Hadi sizi kırmayayım denize bikinili giriyorum” yorumunu yaptı.

Ece Erken’in paylaştığı son poz 20 dakikada 20.000’den fazla beğeni aldı. Yakın dostu Deniz Akkaya, Dicle Turgal ve pilates hocası Semra bu poza bayıldıklarını ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı