Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ece Erken Bikinili Pozuyla Büyüledi

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 13:03:28

Ece Erken Bikinili Pozuyla Büyüledi

Ünlü sunucu Ece Erken yaz tatilinin keyfini oğluyla çıkarıyor. Tatili sırasında sosyal medyada Instagram hesabından bol bol fotoğraf paylaşan Ece Erken, daha önce buzladığı bir bikinili pozunu paylaşmıştı. Sosyal medyadan takipçilerinin tepkileri üzerine bu kez sansürsüz bikinili fotoğrafını paylaştı.

Oğlu Eymen ile birlikte çıktığı yaz tatilini Bodrum’da sürdüren Ece Erken, instagram hesabından yeni bir bikinili fotoğrafını paylaştı. Fit vücuduyla dikkatleri çeken güzel sunucu daha önce de bir bikinili pozunu hesabına yüklemiş ancak bu fotoğrafı buzlayarak sansürlemişti. Sosyal medya hesabına bu yüzden takipçilerinden tepki yağmıştı.

Gelen tepkilerin ardından Ece Erken oğlu Eymen’le birlikte yer aldığı bikinili bir fotoğrafını bu kez sansürsüz şekilde koydu. Takipçilerin ‘Sansürsüz’ isteğini reddetmeyen güzel sunucu “İstediğim fotoğrafı sansürler istediğimi koyarım, düşünce özgürlüğü diye zırvalayanların buna saygı duymayıp, yorum yazmaları. Hadi sizi kırmayayım ben denize bikiniyle giriyorum” mesajıyla bikinili fotoğrafını instagram hesabına yükledi.

ECE ERKEN HAYRANLARINI KIRMADI!

Hayranlarından gelen sansürsüz fotoğraf isteğini geri çevirmeyen güzel sunucu Ece Erken, fit ve genç vücüduyla dikkatleri çekmeyi başardı. Ece Erken, yazın keyfini oğluyla birlikte çıkarmaya devam ediyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı