Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ece Erken Adnan Oktar’ın Kediciği miydi? Olay Görüntüler

Magazin

19 Temmuz 2018 Perşembe 21:00:02

Son Güncelleme: 19/07/2018 19:07:29

Ece Erken Adnan Oktar’ın Kediciği miydi? Olay Görüntüler

Adnan Oktar’a yönelik operasyonların ardından birçok ünlü ismin Adnan Oktar’la ilişkisi sorgulanmaya başladı! Bugün ortaya atılan iddilar ve görüntülerle başta Muazzez Ersoy ve Çılgın Sedat lakaplı Sedat Kapurtu’nun ardından Ece Erken’in de Adnan Oktar’la görüntüleri ortaya çıktı! İşte Adnan Oktar Ece Erken görüntüleri… Ece Erken açıklama yaptı!

Adnan Oktar ve örgütüne yönelik operasyon dalga dalga büyürken ünlü camiasından da değişik türden ilişkiler ortaya çıkıyor! Adnan Oktar’ın düzenlediği bir geceye katılan ünlüler Muazzez Ersoy ile Çılgın Sedat lakaplı Survivor’da da izlediğimiz Sedat Kapurtu’nun Adnan Oktar’lı görüntüleri ve Adnan Oktar’la ilgili söyledikleri olay olurken şimdi de Ece Erken’le fotoğrafları ortaya çıktı!

A9 kanalnda 5 yıl önce verdiği bir röportaj ortaya çıkan Ece Erken, Adnan Oktar’la ilgili instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı! A9 Kanalında görüntüleri yayınlanan Ece Erken yaptığı açıklamada Adnan Oktar’la herhangi bir yakınlığının olmadığını, kendisini ömrü hayatında hiç yüz yüze görmediğini ve çevresinden bir kişiyle bile iletişimi olmadığını savundu, belirtti. A9 kanalında yaptığı röportajı da bir PR çalışması olarak gösteren Ece Erken, A9’un ve Adnan Oktar’ın böyle bir yapılanma olduğunu o dönem hiç kimsenin bilmediğini ifade etti.

ÜNLÜ CAMİASINDAN BİR ÇOK İSMİN ADNAN OKTAR’LA ADI GEÇİYOR

Ünlü camiasından bir çok isim Adnan Oktar’la görüntüleri ve yakınlığı olduğu tek tek ortaya çıkıyor. Bazıları Adnan Oktar ve örgütünün iç yüzünü bilmedikleri için bazıları da hasbel kadar ufak törenlerde karşılaştıklarından bahsederek Adnan Oktar’la ilişkilerinin olmadığını söylüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı