Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Şallı’nın Sevgilisinin Eski Eşinden Şallı’ya Ağır Gönderme!

Magazin

2 Ağustos 2018 Perşembe 18:35:25

Ebru Şallı’nın Sevgilisinin Eski Eşinden Şallı’ya Ağır Gönderme!

Son yılların en büyük aşk bombalarından Ebru Şallı Uğur Akkuş birlikteliğine eski eş Gonca Sağlam’dan gönderme geldi! Ünlü sevgililer Ebru Şallı ile Uğur Akkuş’un ilişkilerinin evlilik yoluna girdiği son günlerin en konuşulan magazin haberlerinin başında geliyordu! Evlilik iddialarının gündeme gelmesinin ardından ihanete uğrayan eski eş Gonca Sağlam, Ebru Şallı’ya gönderme yaptı!

Son ayların olay birlikteliğine imza atan Ebru Şallı ile iş adamı sevgilisi Uğur Akkuş’un ilişkileri evliliğe mi gidiyor? Bugün ortaya atılan iddialara göre Uğur Akkuş’la çalkantalı bir birlikteliği bulunan Ebru Şallı, evlilik yolunda adım atıyor! Uğur Akkuş’un ihanete uğrayan eski eşi Gonca Sağlam, Ebru Şallı’ya olay göndermeler yaptı! Ebru Şallı, Uğur Akkuş’la Gonca Sağlam ile evliliği devam ederken görüşmeye başlamıştı!

Gonca Sağlam, magazin medyasında ortaya atılan “Ebru Şallı ile Uğur Akkaş evleniyor!” haberlerine çok sert bir mesajla göndermede bulundu! Adeta, eski eşi Uğur Akkuş’la Ebru Şallı’ya olan kinini kusan Gonca Sağlam, instagram hesabından bir hikaye paylaştı! Hikayede çok sert bir mesaj gönderen Gonca Sağlam’ın bu mesajı Ebru Şallı’ya bir mesaj olarak algılandı!

İŞTE EBRU ŞALLI’YA GÖNDERME OLARAK ALGILANAN O MESAJ…

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Sağlam, instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Tekne kiralık, kadın kiralık, gülüşler kiralık, gerçek olan tek şey hasta, bir çocuk tek başına” yazdı! Olay mesajın muhatabının Ebru Şallı olduğu ve Ebru Şallı’nın nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı