Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Şallı ve Harun Tan barıştı

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:58:47

Son Güncelleme: 23/12/2017 22:43:47

Ebru Şallı ve Harun Tan barıştı

Ebru Şallı ve Harun Tan çifti tekrar barışmaya karar kıldı.

Ebru Şallı ve Harun Tan arasında yaşanan huzursuz gerilim sürecinde ciddi sıkıntılar yaşanmış ve yaşanan bu sıkıntılar dolayısı ile ikili ayrılmaya karar vermişti. Ancak bugünlerde haklarında ortaya atılan iddialara göre Ebru Şallı ve Harun Tan çifti tekrardan aşklarına yeşil ışık yaktılar ve yeniden birlikte olmaya karar verdiler.

Geçtiğimiz hafta sonu iddialara göre ortak arkadaşlarının evinde bir araya gelerek güzel bir akşam yemeği yiyen Ebru Şallı ve Harun Tan çifti 7 ve 14 yaşlarında olan çocukları ile keyifli bir akşam geçirdi. Bu keyifli akşamın hemen ardından çiftin barıştıkları haberleri yayılırken, çiftin hayranları ise durumu sosyal medyadan olumlu karşıladı.

Çocukları İçin ve Kendileri İçin Barıştılar

Hem kendileri, hem çocukları için barıştığı iddia edilen çiftin gelecek dönemde Ebru Şallı dolayısı ile aralarına giren kara kedinin tamamen kalkması ve bu sayede çok daha iyi bir hayat kurabilecek oldukları tahmin edilmekte. Çiftin 7 ve 14 yaşlarında olan iki çocuğunun da bu durumdan etkilendikleri ve bir dönem ayrılık dolayısı ile bir takım sorunlar yaşadığı iddia edilmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı