Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Şallı, sessizliğini bozdu!

Yaşam

28 Nisan 2017 Cuma 15:00:37

Ebru Şallı, sessizliğini bozdu!

Günlerdir magazin gündemini meşgul eden, çıplak fotoğraftaki kişi Ebru Şallı mı değil mi? tartışmaları sıcaklığını korurken, Ebru Şallı bu konuda ilk kez açıklama yaptı.

Ebru Şallı, sessizliğini bozdu!

Çıplak fotoğraftaki kişinin Ebru Şallı olup olmadığı tartışmaları devam ediyor. Kimisine göre fotoğraf Şallı’ya aitken, kimisine göre ise fotoğraftaki kişi bir başkası.

Fotoğrafın sosyal medya sitesine düşmesi ardından, konu ile ilgili Şallı’nın avukatı açıklama yapmış, yasal yollara başvuracaklarını belirtmiş, Şallı’dan ise birebir bir açıklama gelmemişti.

Bu konuda sessizliğini bozan güzel isim, bir alışveriş merkezi çıkışında açıklama yaptı. Milliyet gazetesinden Umut Ünver’e göre Şallı, “Üzücü bir duruma maruz bırakıldım. İki erkek evladım var, anneyim… Çok zor bir süreç içindeyim.” sözlerini sarf etti.

Bu süreç boyunca kendisine en büyük desteği veren Seren Serengil’e de özel bir başlık açan Şallı teşekkür ederken, “Onun dışında bu olayı büyüten, çarpıtan bir çevre var. Bunu yapanlar camia içinde olan kişiler ve kim olduklarını biliyorum” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı