Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Polat Dekoltesiyle Objektiflere yakalandı Nefes Kesti!

Magazin

10 Ağustos 2018 Cuma 19:25:28

Ebru Polat Dekoltesiyle Objektiflere yakalandı Nefes Kesti!

Güzel şarkıcı Ebru Polat dekoltesiyle yürek hoplattı! Geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş merkezinde objektiflere yakalanan güzel şarkıcının kıyafeti yürekleri hoplattı! Cesur göğüs dekoltesiyle alışveriş merkezinde kız arkadaşı ile birlikte arz-ı endam eden Ebru Polat soruları da yanıtsız bırakmadı! Peki Ebru Polat neler söyledi? İşte olay sözler ve Ebru Polat…

Akşam saatlerinde Zorlu Alışveriş merkezlerinde objektiflere yakalanan Ebru Polat, bir kız arkadaşı ile birlikte alışveriş yaptı! Objektiflere seksi göğüs dekoltesiyle yakalanan Ebru Polat’a bir bakan bir daha baktı! Ayrıca muhabirlerin sorularını da boş geçmeyen Ebru Polat, yeni şarkısı hakkında bilgiler verdi!

Ebru Polat’ın yeni şarkısı “Akşam Sendeyiz Kraliçe” parçası ilerleyen günlerde müzik severlerle buluşacak! Ebru Polat’ta yeni şarkısı ile sevenlerine şarkılar söylemesine az süre kaldığını, kısa süre sonra sevenleriyle yeni şarkısını buluşturacağını açıkladı! Ayrıca bu hafta sonunu 3 ilde konser vererek geçireceğini aktaran Ebru Polat, güzelliğiyle büyüledi!

DEKOLTESİ ÇOK KONUŞULDU!

Ebru Polat’ı Zorlu AVM’de görenler gözlerini alamadı! Ebru Polat’a bir bakan bir daha baktı! Ebru Polat’ın göğüs dekolteli elbisesi çok beğenilirken güzel şarkıcı “Yeni Kraliçeniz geliyor.” diyerek yeni şarkısına ilişkin mesajlar verdi!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı