Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Gündeş’ten son bomba: Çalışanlarına 100.000 TL’lik ”gizlilik sözleşmesi” imzalattı!

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 13:24:11

Ebru Gündeş’ten son bomba: Çalışanlarına 100.000 TL’lik ”gizlilik sözleşmesi” imzalattı!

Ebru Gündeş

Washington yönetimince ve yargısınca alınan kararlar sonucunda eşi Reza Zarrab’ın ABD’de gözaltına alınması ve Türkiye hakkında itirafçı olmasının ardından sorunlu günler yaşamaya başlayan Ebru Gündeş, son olarak çalışanlarını sert bir dil ve sözleşme ile uyardı. Bir süredir ABD’de tutuklu olarak yargılanan eşinin Türkiye hakkında itirafçı olması üzerine açıklama yapmayan, kızı Alara’nın varlıklarına babası Zarrab dolayısı ile el konulması konusunda da ağzından tek bir cümle dahi çıkmayan Gündeş, çalışanlarının da aynı şekilde ağızlarını açmaması ve her türlü yaşanan olayı gizli tutmalarını istediği iddia edildi.

3 Yardımcısı, 1 Şoförü ve Koruması Konuşamayacak!

Ebru Gündeş’in kısa süre önce imzalattığı iddia edilen ”gizlilik sözleşmesi” maddelerine göre yanında çalışan yardımcıları da dahil olmak üzere yaşanan olay ve diğer konular hakkında gerek basına, gerek farklı kişilere herhangi bir bilgi sızdırmamaları sağlanacak.

Eğer ki herhangi bir bilgi sızdırılması durumu söz konusu olursa yardımlar ve diğer yanında çalışanların tam 100.000 TL tutarında tazminat ödeyecek oldukları belirtiliyor. Bu kadar yüksek tutar dolayısı ile çalışanların konuşmasının söz konusu olmayacağı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı