Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ebru Gündeş 18 yıl önceki şarkısını tekrar seslendirdi

Magazin

22 Aralık 2017 Cuma 15:45:33

Son Güncelleme: 22/12/2017 14:02:12

Ebru Gündeş 18 yıl önceki şarkısını tekrar seslendirdi

Ebru Gündeş 18 yıl önce tam bugün seslendirdiği şarkı sırasında beyin kanaması geçirmişti. Ünlü şarkıcı 18 yıl aradan sonra bugün tekrar aynı şarkısını farklı bir şekilde seslendirdi.

Türk müziğinin önemli devlerinden birisi olan ve her geçen gün yaşadığı sorunlar ve problemler ile magazin basınında kendisine geniş çaplı yer bulan Ebru Gündeş, 18 yıl önce tam bugün geçirdiği beyin kanamasının ardından tekrar hayata dönmüştü. Gündeş’in 18 yıl önce bugün geçirdiği beyin kanaması geçirdiği sırada ”dön ne olur” şarkısını seslendirdiği ve bir anda bayılarak hastaneye kaldırıldığı o dönemin basınında da kendisine geniş çaplı olmasa da yer bulmuştu.

Bugün ise 18 yıl aradan sonra tekrar aynı şarkısını hayranlarına yeniden yorumlayarak armağan ettiğini açıklayan Ebru Gündeş, Instagram hesabından paylaştığı şarkısı ile birlikte kendisine destek olan herkese de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Zor Zamanlar Yaşıyor

Bu sıralar eşi Reza Zarrab dolayısı ile çok zor zamanlar yaşadığı bilinen ve sürekli olarak magazin ekiplerinden uzak durmakta ısrar ettiği göze çarpan ünlü şarkıcının, bu zorlukları aşmak için büyük çaba harcadığı biliniyor. Evinden ayrılacak mı? İddiaları bir yandan, eşinin son durumu bir yandan söz konusu olan Gündeş’in boşanma konusunda da ortaya atılan iddialar dolayısı ile zor durumda kaldığı, ancak bu konuda gerek siyasiler, gerek ise avukatları aracılığı ile kendisine atılan her türlü iftiralara karşı bir nevi yanıt vermiş olduğu görülüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı