Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Duymayan Kalmasında, Deniz Akkaya’da kalmadı

Televizyon

29 Aralık 2016 Perşembe 10:39:40

Duymayan Kalmasında, Deniz Akkaya’da kalmadı

Star Tv ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programdan Deniz Akkaya’da ayrılıyor.

duymayan kalmasın deniz akkaya ayrıldı

Program, Mesut Yar, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’in sunumu ile başlamış ancak daha başlamasından 3 hafta sonra başarılı sunucu Mesut Yar programdan ayrılmıştı.

Mesut Yar’ın Eylül ayında izleyicisi ile buluşan Duymayan Kalmasın’dan program formatının kendisine uygun olmadığını belirterek ayrılmasından sonra, ikinci bir ayrılık daha yaşanıyor. O zamandan bu yana Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın sunumu ve programa aldıkları ünlü konuklar ile hala sürdürdükleri programda Deniz Akkaya’nın sert yorumları nedeni ile yapımcılarla tartışma yaşadığı iddiaları bulunuyor. Bu iddiaların üstüne Deniz Akkaya’nın bir gün süre ile programın sunumuna katılmaması ise bu iddiaların gerçek olduğu ihtimalini kuvvetlendirmişti.

Akkaya’nın programa katılmadığı gün Seren Serengil, Akkaya’nın klima çarpmasından dolayı rahatsızlandığını ve bu yüzden programa katılamadığını açıklamıştı. Bu açıklamanın üstünden çok geçmemişken Akkaya’nın cuma günü sunulacak program ile programdan ayrılacağı öğrenildi.

Hafta içleri yayınlanan programda Seren Serengil’e yeni eşlik etmeye başlayacak kişinin kim olacağı ise henüz belli değil.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı