Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Televizyon

16 Aralık 2017 Cumartesi 23:49:40

Dostlar Mahallesi ilk bölümü ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Cennet Mahallesi ile Akasya Durağının benzeri yeni dizi Dostlar Mahallesi ekrana geldi.

Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarının yeni mahalle dizilerinden birisi olan ve bugün ilk bölümü ile ekrana gelen Dostlar Mahallesi dizisi sosyal medyada yoğun ilgiyle karşılaştı. Birçok izleyici sosyal medyadan dizinin genel olarak ilk bölümünün sona ermesinin ardından olumlu bir dizi olarak göründüğünü ifade ederken, bir yandan da dizinin yeni 2. bölümünde neler yaşanacak olduğunu merak ettiklerini dile getirdiler.

Dostlar Mahallesi, özellikle geçmişte yayınlanan ve en fazla reyting alan diziler arasında yerini bulan Akasya Durağı ile birlikte Cennet Mahallesi dizisinin karışımı bir dizi olarak gösterilirken, Cennet Mahallesi‘nin iki başrol oyuncusu olan Alişan ve Çağla Şikel yine aynı dizide başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

Eskinin Dizi Tadını Verebilecek Mi?

Ancak bir yandan da Cennet Mahallesi ile birlikte Akasya Durağı dizisine tıpatıp benzetilen dizinin tıpkı Çocuklar Duymasın dizisinde olduğu gibi reyting alıp alamayacak olduğunun merak konusu olduğu göze çarpıyor. Dizinin 1. bölümünde taksi durağında çıkan yangın ile birlikte oyuncuların tanıtılmasına yönelik bir çekim yapılmış, taksi durağında yaşanan hırsızlık vakası da ilk bölüme damga vurmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı