Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dostlar Mahallesi dizisine ilk bölümden reyting şoku!

Televizyon

17 Aralık 2017 Pazar 17:09:00

Son Güncelleme: 17/12/2017 15:04:00

Dostlar Mahallesi dizisine ilk bölümden reyting şoku!

Dostlar Mahallesi dizisi daha henüz ilk yayın gününde reytinglerde çakıldı!

Dostlar Mahallesi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi olarak dün akşam 1. ilk bölümü yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi daha henüz ilk bölümden büyük bir hayal reyting şoku yaşadı. İlk gün olması dolayısı ile reyting rekorları kırması beklenen dizinin İsimsizler isimli final yapan diziden daha az reyting alarak AB grubunda 19. sıraya yerleştiği açıklandı.

Total grubunda 15. sırada olan Dostlar Mahallesi dizisinin reyting açısından kötü olmasa da ilk bölümden yetersiz reyting almasından dolayı gelecek haftalarda da bu şekilde gitmesi durumunda yayın saatinin ve gününün değişebilecek olduğu iddia edildi.

Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı Karışımı

Dizinin ilk bölümünün ardından sosyal medya başta olmak üzere seyirciler Dostlar Mahallesi isimli dizinin yeni nesil dizilerden daha çok Cennet Mahallesi ve Akasya Durağı dizilerinin karışımı olarak ekrana geldiğini belirtti. Seyirciler dizinin eğer ki absürt bir durum ve sahneler söz konusu olmaz ise olumlu ve iyi reyting alarak devam edeceğini tahmin ederken, bir yandan da İsimsizler dizisinin final dolayısı ile bu Dostlar Mahallesi dizisinden daha yüksek reyting almış olabileceğini belirttiler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı