Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

”Dolunay” dizisinin final emrini Türkan Şoray vermiş!

Televizyon

16 Aralık 2017 Cumartesi 17:11:55

Son Güncelleme: 16/12/2017 14:13:44

”Dolunay” dizisinin final emrini Türkan Şoray vermiş!

Türkan Şoray

”Dolunay” dizisi ekranlara ilk geldiği günden itibaren bir ara büyük bir çıkış yakalamış ancak hemen sonrasında ise dizi pek fazla tutulmayarak gerilemeye mahkum olmuştu. Dizinin reytinglerinde yaşanan büyük düşüşler sonrasında yapımcılığını Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal‘ın yaptığı dizinin final yapması emrinin de kızı Ünal’a Türkan Şoray tarafından verildiği ortaya çıktı. İddialara göre dizinin devam etmesi yönünde karar alan Ünal’ın annesi tarafından kendisine gelen bu öneri sonrasında değerlendirmeler yaptığı ve final yapması yönünde karar aldığı belirtildi.

Can Yaman’ın başrol oyunculuğunun üstlenildiği ve Karadenizli tarzı ailenin söz konusu olduğu dizinin özellikle yapmacık hareketler sergilemesi, sadece oyuncular üzerinden ilerlemeyecek olduğunu da Yağmur Ünal’a göstermişti.

Villanın Kirası Aylık 100 Bin Tl

Dizide Can Yaman’ın yanı sıra birçok oyuncunun olduğu, bu masrafların dışında kiralanan villanın aylık 100 bin TL kira ödemesi yapılması gerektiği iddia edildi. Dizinin bundan dolayı maddi zorluklara da sebebiyet vermesinin önüne geçmek için Türkan Şoray’ın kızına bir tavsiye vererek daha fazla zarar etmeden diziyi bitirmesi yönünde karar almasını sağladığı bugün itibariyle ortaya çıkmış oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı