Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Doktorlar TV8’de Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor

Televizyon

9 Temmuz 2018 Pazartesi 16:12:11

Son Güncelleme: 10/07/2018 13:32:07

Doktorlar TV8’de Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor

Ekranların yaz aylarındaki vazgeçilmez dizisi Doktorlar, tekrar bölümleriyle hafta içi hergün TV8 ekranlarında yayınlanıyor! Bir dönemin efsane dizisi Doktorlar, yaz aylarında heyecan dolu bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor! Peki Doktorlar dizisi hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? Doktorlar dizisinin tekrar bölümlerini hangi gün hangi saatte izleyebilirim?

Ekranların sevilen dizisi Doktorlar, eski döneme damgasını vurmuş bir diziydi. Doktorluk mesleğini tümüyle ekranlara taşıyan Doktorlar dizisi bunun yanında aşk, sevgi, arkadaşlık ve dostluk kavramlarını da ön plana çıkarıyordu. Kısa sürede sevilen dizinin yeni bölümleri yayınlanmamasına karşın tekrar bölümleri halen daha reyting alıyor. Doktorlar Tekrar bölümleriyle hafta içi hergün saat 14.45’te TV8 ekranlarında yer alıyor!

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan ve reytinglerde başarılı sonuçlar elde eden ancak belli bir süre sonra yayın hayatını noktalayan Doktorlar dizisi TV8 ekranlarında tekrar seyircisiyle buluşuyor. Yaz aylarının vazgeçilmez dizisi Doktorlar, yaz aylarında hafta içi hergün TV8 ekranlarında saat 14.45’te seyircisini bekliyor. Doktorlar, sosyal medya ve diğer mecralarda çokça etkileşim alan ve izlenen bir dizi olarak kalitesini uzun yıllar önce sona ermesine rağmen halen sürdürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı