Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Doktorlar dizisi yeniden çekiliyor!

Doktorlar dizisi yeniden çekiliyor!

Dizi Haberleri

2 Nisan 2017 Pazar 13:34:21

Doktorlar dizisi yeniden çekiliyor!

Show Tv ekranlarında yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran, Kutsi ve Yasemin Ergene’nin başrollerini paylaştığı Doktorlar dizisi ekranlara tekrar geri dönüyor!

Doktorlar dizisi yeniden çekiliyor!

Yurtdışında da moda olan doktor/hastane serüvenini anlatan dizilerin popüler olduğu dönemlerde, Greys Anatomy dizisi Türkiye’de uyarlanmış ve ‘Doktorlar’ adı ile ekranlara gelmişti.

Büyük bir ilgi gören dizinin oyuncu kadrosunda Kutsi, Yasemin Ergene, Yağmur Atacan, Cüneyt Türel, Aysun Kayacı, Birkan Sokullu, Devrim Nas ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler yer almıştı.

Dizi daha sonra ekranlara veda etmiş ve tekrar bölümleri yayınlanmaya başlamıştı. Tekrar bölümlerine olan ilgi dizinin yeniden çekilmesine neden oldu.

Yasemin Ergene kadroda yer almazken, Ela Altındağ karakterini Leyla Göksun canlandırmış ancak dizi istenen ilgiyi görmeyince 10. bölümü ile final kararı almıştı.

Şimdi Doktorlar’ı tekrar çekmeyi düşünen yapımcıların oyuncu kadrosunda kimlere yer vereceği henüz bilinmezken, cast çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Dizinin ana karakterlerinden Yasemin Ergene’nin oyunculuk yapmayı planlamadığı, eski oyunculardan Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun Fox Tv’de Kalbimdeki Deniz’de rol alıyor olmasından ötürü, dizi bambaşka bir kadro ile ekranlara gelecek gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı