Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Doğa Rutkay Bloomberg HT’de program sunacak

Televizyon

23 Aralık 2016 Cuma 00:18:23

Son Güncelleme: 23/12/2016 00:30:17

Doğa Rutkay Bloomberg HT’de program sunacak

Güldür Güldür’ün Yeter’i Doğa Rutkay program sunuculuğuna soyundu. Yakında Bloomberg HT ekranlarında “her şey bu masada” programı ile izleyicileri ile buluşacak.

doğa rutkayla her şey bu masada

Ünlü oyuncu Ünal Aziz Rutkay’ın kızı olan Doğa Rutkay’da en az babası kadar televizyon ve beyazperde’nin sevilen yüzlerinden. Uzun süredir Güldür Güldür komedi programında izlediğimiz sempatik oyuncu, seyircilerin karşısına sohbet-eğlence tadında bir program ile çıkmaya hazırlanıyor.

Bloomberg HT ekranlarında yayınlanacak olan Doğa Rutkay ile Her şey bu masada adlı program, insanların başarı hikayeleri, spor ve sanat dünyasında olan bitenleri konuşabileceği konuklar ağırlayacağı programında pek çok konu üzerine konuşulabilecek. Hafta içi her gün yayınlanması planlanan programın ise başlangıç tarihi henüz açıklanmadı.

Doğa Rutkay Kimdir?

2000 senesi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu. 3 adet tiyatro oyunu, 3 filmi, 8 adet TV dizisi, 2 adet TV filmi, 6 adet TV programı var. Halen “Card Finans” reklamında rol alıp, TRT’de bir talk show yapmıştır. 2014’de Kanal D de yayınlanan Buyur Burdan Bak programını sunmuştur. Şuan Show Tv de yayınlanan Güldür Güldür Show da rol alan başarılı oyuncu 3 Eylül 2014 tarihinde Kerimcan Kamal ile evlendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı