Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Diriliş Ertuğrul’un Halimesi Esra bilgiç Hayat Işığım dizisinde!

Televizyon

19 Temmuz 2018 Perşembe 19:22:27

Diriliş Ertuğrul’un Halimesi Esra bilgiç Hayat Işığım dizisinde!

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Sultan rolünde izlediğimiz genç ve güzel oyuncu Esra Bilgiç yeni sezonda yayınlanacak Hayat Işığım dizisi kadrosuna katıldı! Uzun süredir TRT ekranlarında Halime Sultan rolünde izlediğimiz güzel oyuncu Esra Bilgiç Hayat Işığım dizisinde güzelliğini ve oyunculuğunu konuşturacak…

TRT 1 ekranlarının sevilen rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Halime Sultan diziden ayrılmıştı! Dizinin sevilen genç ve güzel oyuncusu Halime Sultan’ı Esra Bilgiç’in yeni rol alacağı dizi belli oldu! Hayat Işığım dizisiyle oyuncu Esra Bilgiç arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı ve Esra Bilgiç’in yeni sezonda Hayat Işığım dizisinde rol alacağı kesinleşti.

Hayat Işığım dizisinde başrol oyuncusu olarak Tolgahan Sayışman’ın yer alacağı netleşmişti! Şimdide diziye kadın başrol oyuncusu OLARAK Esra Bilgiç’in yer alacağı kesinleşti. Dizinin yeni sezona damgasını vurması ve reytingleri alt üst etmesi bekleniyor. Dizinin senaryosu ile ilgili gelişmeler bu sayfadan anlık olarak aktarılacaktır.

HAYAT IŞIĞIM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Esra Bilgiç ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaşacağı Hayat Işığımı dizisinin yeni sezona Ağustos Eylül aylarında başlaması beklense de kesin bir tarih yok. Ezgi Eyüboğlu’nun yerine Esra Bilgiç’in yer alacağı dizinin Ağustos ayı ortalarında veya Eylül ayı başlarında kesin olarak yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı