Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Diriliş Ertuğrul’a 1 milyon liralık ağır bedel

Televizyon

15 Aralık 2017 Cuma 21:34:13

Diriliş Ertuğrul’a 1 milyon liralık ağır bedel

Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanmaması üzerine reyting rekorları kıran dizinin neden yayınlanmadığına ilişkin sorular yöneltilmişti. Konu hakkında yapımcı tarafından ve kanal yönetimi tarafından öncesinde herhangi bir açıklama yapılmaması tepki çekmişti. Bugün ise dizinin çıkan bir yangın dolayısı ile çekimlerinin tam olarak yapılamadığı, bundan dolayı dizinin 1 haftalık çekimlerinin tamamlanana kadar 1 bölüm ertelemeli olarak yayına devam edeceği ortaya çıkmıştı.

Çıkan yangının neden çıktığının yanında yangın dolayısı ile zararın oldukça büyük olduğu ifade edildi. Yangının yanında kış şartlarından dolayı dizinin çekimlerinin zor olduğu ifade edilirken, yangının sadece yapımcı için en az 1 milyon liralık bir kayıp yaşattığı ifade edildi.

Reklam Gelirleri Düştü

Dizinin yayınlanmamasından ötürü 1 milyon liralık zararın dışında yapımcının da oldukça fazla zarar içerisinde olduğu, kanal yönetiminin de reklam ve diğer alanlarda yaşayacak olduğu bazı maddi ve manevi sıkıntıların söz konusu olacağı belirtildi. Gelecek hafta sorunsuz olarak ekrana gelmesi beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin gelecek hafta çok daha fazla reyting çekmesi tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı