Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Diriliş Ertuğrul 83.Bölüm Fragmanı Vasilius’un planı

Dizi Haberleri

30 Mart 2017 Perşembe 19:06:07

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:25:25

Diriliş Ertuğrul 83.Bölüm Fragmanı Vasilius’un planı

Dün reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan Diriliş Ertuğrul, 82.bölümü ile ekranlara gelirken, yayınlanan bölümün ardından önümüzde ki Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 83.Bölüm Fragmanı da yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 83.Bölüm Fragmanı Vasilius'un planı

Tüm zamanların en çok izlenen dizileri arasına adını yazdıran, Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde oynadığı Diriliş Ertuğrul, 83.Bölümü ile 5 Nisan Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında devam edecek.

Diriliş Ertuğrul Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca’yı zor durumda bırakmış Helena’nın yardımıyla tünelden kaçarak kurtulmayı başarmışlardı. Bunun yanında Helena, onlara çok önemli bir bilgi getirmişti.

Bu bilgi sayesinde Ertuğrul’lar Vasilius’un getirttiği mühimmatları elde etmişlerdi. Mühimmatları Ertuğrul’lar tarafından alınan Vasilius ardı ardına aldığı darbelerle öfkeden çılgına dönmüştür. Artık Vasilius’u kontrol etmek çok zor olacaktır. Peki Vasilius’un eylemi ne olacaktır?

Ertuğrul Vasilius’a karşı nasıl bir karşı hamlede bulunacaktır? Turgut, Kutluca ve Samsa’nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul’a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlayacaktır. Bu şüphesinin ardından gidecek ve suçluları bulmaya çalışacaktır. Bunun için zekice bir plan yapacak olan Vasilius, acaba istediği neticeye ulaşabilecek midir? Diğer yandan Dündar gittikçe Günyeli’ye bağlanmakta, Günyeli ise gün geçtikçe Hayme Ana’ya kendini sevdirmektedir.

Halime bu durumdan ziyadesiyle rahatsız olmaktadır. Ertuğrul Dündar’ı Günyeli meselesinden uyarmıştır. Peki Dündar, abisinin uyarılarını dikkate alacak mıdır?

Diriliş Ertuğrul 83.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı