Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Diriliş Ertuğrul 77.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 15 Şubat

Dizi Haberleri

8 Şubat 2017 Çarşamba 19:46:48

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:01:21

Diriliş Ertuğrul 77.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 15 Şubat

Diriliş Ertuğrul son bölümünde Tekfur’un katili Lazkaris’in Çavdar obasına sığınması ile Ertuğrul adalet ister. Diriliş Ertuğrul 76.bölümünde Ertuğrul’un çağrısına olumlu yanıt veren Aliyar’a herkes öfkelidir. Tüm bu gelişmelerin yaşandığı bölümün sonrasında 15 Şubat Çarşamba günü devam edecek olan Diriliş Ertuğrul 77. Bölüm Fragmanı da kanal tarafından yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 77.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 15 Şubat

Diriliş Ertuğrul’da, Tekfur’un katili Lazkaris’in obaya sığınması ile, Aliyar’ın da yardımları ile kadılar tarafından idam kararı çıkartılmıştır. Bu durum, Çavdar obasında Aliyar’a öfke yaratmıştır.

Aslıhan ve Köpek’in nikahlarının olduğu gün yaşanan bu gelişmeler de nikahın ertelenmesine neden olur. Ertuğrul’a destek veren Aliyar, bu nedenle babası ve kızı da dahil olmak üzere adaleti tesis etmek için engelleri çiğner.

Ural’ın yargılanması sonucu idam kararı çıkınca, bu karar ile birlikte Candar Bey’de fenalaşmıştır. Artık Çavdar obasının iki beyi de ölümle-yaşam ince bir çizginin üstündedir.

Yarım kalan Sadettin ve Aslıhan’ın nikahı, yaşanan sıkıntılar neden ile zora düşer.

Bölümün en merak edilen anıda herkesin öfkesini üzerine çeken Aliyar’ın ne yapacağı ve Ural’ın idam edilip edilmeyeceği olmuştur.

Diriliş Ertuğrul 77.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı