Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Diriliş Ertuğrul 74.Bölüm Fragmanı – Yayınlandı!

Dizi Haberleri

18 Ocak 2017 Çarşamba 22:59:38

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:20:36

Diriliş Ertuğrul 74.Bölüm Fragmanı – Yayınlandı!

Sultan’ın barışı tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul, alpleri ile birlikte kalede mahsur kalıp tuzağa düşürülür. Bu tuzak onun savaş çıkarmakla suçlanmasına sebep olacaktır.

Diriliş Ertuğrul 74.Bölüm Fragmanı - Ertuğrul tuzağa düşer

Kalede tuzağa düştüklerinden habersiz olan Ertuğrul ve alp’leri kaleden sağ çıkabilmek için bir yol bulmaya çalışırlar. Onların zor durumundan haberdar olan Candar, Köpek ve Ural’ın da nasıl hareket edecektir?

Şer odaklarının tuzaklarını kıvrak zekası ve yiğitliği ile bertaraf etmeyi başaran Ertuğrul, sultana verdiği söz sebebi ile kılıcını kullanamaz. Fakat düşmanların artan saldırıları onu zor durumda bırakır.

Ertuğrul’un bu saldırılar karşısında nasıl bir strateji izleyeceği, verdiği sözü bozmadan bu tuzaktan da kurtulmayı deneyecektir.

Sadettin Köpek ise, Aslıhan’a karşı duygusal olarak bağlanmaktadır. Köpek’in bu halini fark eden Ural onu evliliğe yönlendirmeye çalışır.

Aşka hasret olan Bamsı ise gönlünü Helena’ya kaptırır. Helena gerçekten habersiz bir şekilde, Bamsı’yı kervanlarına saldıran kişi sanar. Helena gerçeği öğrenip, Bamsı’nın duygularına karşılık verecek midir?

Diriliş Ertuğrul 74.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı