Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Soydan’dan Olay Dans Videosu Hakkında Açıklama Geldi!

Magazin

2 Ağustos 2018 Perşembe 12:27:26

Didem Soydan’dan Olay Dans Videosu Hakkında Açıklama Geldi!

Son günlerin gündemden düşmeyen ismi Didem Soydan’ın her instagram paylaşımı olay oluyor! Geçtiğimiz günlerde 2 erkeğin ortasında dans ederken çekilmiş olay videosunu takipçileriyle paylaşan Didem Soydan paylaşımı hakkında açıklama yaptı! “Biz ona dans değil Tost diyoruz.” diyen Didem Soydan, eleştirilere aldırmadığını ve paylaşımlarına devam edeceğini söyledi!

Didem Soydan1

Didem Soydan son dönemde instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemde kalmayı sürdürüyor! Son olarak kısa bir süre önce 2 erkekle birlikte “seksi” bir dans videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Didem Soydan, eleştirilere yanıt verdi! Dikkat çeken açıklamalar yapan Soydan, eleştirileri takmadığını açık bir dille ifade etti!  Son günlerin olay ismi, “seksi” dans videosu için “O dans değil tost.” dedi. Eleştirileri umursamadığını vurgulayan Didem Soydan’ın söz konusu videosu 500 bin kişi tarafından görüntülenmişti!

Sosyal medyada bir anda gündem olan ve bütün sosyal medya kanallarında hızla yayılan Didem Soydan’ın videosu gündeme bomba gibi düşmüştü! Bir etkinlikte 2 arkadaşıyla sıcak dans görüntülerini kendi instagram hesabından paylaşan Didem Soydan’ın takipçileri videoyu beğeni yağmuruna tutmuştu! Didem Soydan ilk olarak “O zaman dansssss.” diyerek tepki vermiş ardından da yukarıda verdiğimiz açıklamaları yaptı!

DİDEM SOYDAN KİMDİR? INSTAGRAM HESABI…

Didem Soydan 1984 İstanbul doğumlu. Bulgar ve Yunan göçmeni anne ve Arnavutluk göçmeni bir Türk babanın kızı olan Didem Soydan, üniversite okuduğu sırada modellik teklifleri aldı. Kısa bir süre sonra defilelerin vazgeçilmez ismi olan Didem Soydan, Türkiye’de en ünlü modacılarla çalışma başarısını da kısa sürede yakaladı. Oyunculuk ve yarışmalarda jüri üyeliği geçmişi de olan Didem Soydan, şu sıralar instagram paylaşımlarıyla yürek hoplatıyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı