Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Soydan’dan ”koku” eleştirilerine yanıt

Magazin

16 Aralık 2017 Cumartesi 23:30:53

Didem Soydan’dan ”koku” eleştirilerine yanıt

Sosyal medya hesabından ”deodorant kullanımı zorunlu hale getirilsin” ifadelerinin ardından tepki yağmuruna tutulan Soydan, dikkat çekti.

Didem Soydan1

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden başlayan koku tartışması Didem Soydan’a karşı bir muhalif grup doğurmuş durumda. Metroya binmesinin ardından çok ciddi koku sorunları yaşandığını geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından açıklayan Soydan’ın bu açıklamasına karşı birçok kullanıcı tepki göstermiş, bir çok kullanıcı da yine aynı şekilde Soydan’ın haklı olduğunu ifade etmişlerdi. O gün bugündür tartışmalar devam ederken, son olarak bugün Soydan’ın Twitter hesabına gelen yoruma karşı tepki göstermesi dikkat çekti.

‘Öğrencilik Yıllarımda Devamlı Metro Kullandım’

Didem Soydan, kendisine karşı gelen ”ilk kez metroya binmiş ve insanlara laf atıyor” benzeri bir yoruma karşı kendisinin öğrenci kartını paylaşarak devamlı olarak gerek lise, gerek üniversite yıllarında kendisinin metro hatlarını kullandığını ve indirimli olarak metro hattından ve otobüslerden yararlandığını ifade etti.

Taraflı olarak yorum yapan kullanıcının hesabının ekran görüntüsünü paylaşarak yanıt veren Soydan, özellikle de kendisine bu tür bir yorumun ”çomar” olan bir kullanıcı tarafından yapılmış olduğunu dile getirmesi ile dikkatleri üzerine çekti. Soydan, geçtiğimiz günlerde metro ve benzeri toplu alanlarda deodorant kullanımının zorunlu hale getirilmesi gerektiğini savunmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı