Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Soydan: Ne lafımı geri ne kendim geri dururum!

Magazin

21 Mart 2017 Salı 16:31:42

Didem Soydan: Ne lafımı geri ne kendim geri dururum!

Model ve dizi oyuncusu Didem Soydan, gazetelerde yer alan 14 yaşında ki bir kız çocuğunun amcası tarafından tecavüze uğraması ve sonrasında serbest bırakılmasına ilişkin haberi sosyal medyada paylaşarak, yargıya isyan etti.

Didem Soydan: Ne lafımı geri ne kendim geri dururum!

Soydan, amca tecavüzüne uğrayan 14 yaşındaki M.A.’nın jandarmaya başvurarak, 2 yıl önce amcasının tecavüzüne uğradığını belirtmesi, ancak Devlet’in kızı koruma altına almak yerine tekrar ailesinin yanına verdiği şimdilerde 8 aylık hamile olan kızın haberine duyarsız kalmadı.

Ülkemizde son zamanlarda sıklıkla yaşanan küçük yaştaki kızların tecavüze uğramasına ilişkin bu utanç verici haberi sosyal medyada paylaşırken, “Hangi devlet koruyacak bu evlatları?” diye de sordu.

İşte Soydan’ın o mesajları:

“TECAVÜZE, AMCASININ TECAVÜZÜNE UĞRAMIŞ BİR EVLAT. AMCA “CEHENNEM ZEBANİSİ” TUTUKLANIYOR, SONRA TABİ BU MASUM YAVRU O CEHENNEME GERİ TESLİM EDİLİYOR. BİR KAÇ AY SONRA O CEHENNEM SOYU AİLESİNİN BASKISI İLE İFADE DEĞİŞTİRİYOR. SAPIK AMCA SERBEST HEM DE BU MASUM YAVRU OLDUĞU EVE GERİ DÖNÜYOR. SONUÇ: BU KIZ ÇOCUĞU HAMİLE HEM DE 8 AYLIK!

TABİ TABİ DOĞURACAK DELİ MİSİNİZ! AYNI EVE ÇOCUKLA DÖNECEK. SONRA O ÇOCUK DA BÜYÜYÜNCE BU AMCA İLE DÜŞÜNÜN ARTIK.. KABUS ÖTESİ! HANGİ KANUN, HANGİ DEVLET, HANGİ ADALET?… KİM KORUYACAK BU EVLATLARI BU SAPIKLARDAN?

Gerçekten çıldıra çıldıra kafayı kaybedeceğiz yakında! DEVLET BU SAPIKLARI NEDEN BU KADAR SEVİYOR? ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUM SİYASİ OLARAK ALGILAMAYIN. SENELERDİR SAPIKLARI DIŞARI ÇIKARTAN HER YÖNETİM İÇİN FİKRİM ŞUDUR: BU SAPIKLARI CEZASIZ BIRAKAN HERKES (adalet, devlet, yargı kim ise bunlara izin veren herkes bu olayın bir parçasıdır.) Ne lafım geri ne kendim geri dururum! arkasındayım dediklerimin nokta.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı