Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Didem Soydan İnstagram videosu Yürek Hoplattı!

Magazin

22 Temmuz 2018 Pazar 23:21:34

Didem Soydan İnstagram videosu Yürek Hoplattı!

Ünlü oyuncu ve model Didem Soydan’ın instagram hesabından yaptığı paylaşım yürek hoplattı! İnstagram hesabından paylaştığı seksi pozlarla gündemden düşmeyen güzel model bu kez instagram hesabından 2 erkeğin arasında dans ederkenki görüntülerini içeren bir videosunu koydu! Video sosyal medyada kısa sürede gündeme oturdu!

Oyunculuk ve modellik yapan Didem Soydan, instagram paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor! Daha önceden de paylaştığı video ve fotoğraflarla gündemde kalmayı başaran Didem Soydan’ın instagram hesabından bu kez gönderdiği video olay oldu! 2 Erkeğin arasında seksi dansıyla dikkatleri çeken Didem Soydan yürek hoplattı!

Didem Soydan’ın instagram hesabından paylaştığı video, kısa sürede gündeme oturdu! Twitter ve diğer platformlarda gündeme oturan videoda Didem Soydan’ın fiziği ve kusursuz güzelliği övgü alırken bazı hayranlarından eleştirilerde geldi. Didem Soydan paylaştığı video ile yürekleri hoplattı!

DİDEM SOYDAN’IN DANS VİDEOSU YÜREKLERİ HOPLATTI!

İnstagram hesabından paylaştığı video yürekleri hoplatırken, bu Didem Soydan’ın ilk paylaşımı olmadı. Daha önceden de birçok fotoğraf ve videosuyla dikkatleri çekmeyi başaran güzel model, yeni paylaşımla da yürekleri hoplatmayı başardı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı