Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Devran Dizisi Oyuncuları ve Konusu Ne

Dizi Haberleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba 15:53:54

Devran Dizisi Oyuncuları ve Konusu Ne

Kanal D’nin yeni dizisi Devran, çok yakında ekranlarda olacak! Kanal D, önümüzdeki sezon için peş peşe dizilere start vermeye hazırlanıyor. Bunlardan biri de Devran dizisi olacak. Salacak Yapım’ın yapımcılığında Kanal D’ye teslim edilecek Devran dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Kanal D’nin yeni dizisi Devran, yayın hayatına ne zaman başlıyor, oyuncu kadrosunda kimler var? Sizler için araştırdık…

Geçtiğimiz sezon yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Ver Elini Aşk’ın da yapımcısı olarak bilinen Salacak Yapım’ın Kanal D için hazırladığı Devran dizisi pek yakında Kanal D ekranlarında olacak! Devran dizisinin önümüzdeki sezonda 2018-2019’a damga vurması bekleniyor. Oyuncu kadrosu seçimlerinin devam ettiği dizi ekibinde, deneme çekimlerine start verildiği de gelen haberler arasında.

DEVRAN DİZİSİ KONUSU

Devran dizisinin konusu ile ilgili ne yapım şirketinden ne de Kanal D’den henüz bir açıklama gelmedi. Oyuncu kadrosu için kimlerle görüşüldüğü de henüz gizli tutulurken, çok güçlü ve kaliteli isimlere yönelerek dizinin canlı ve bomba yaratan bir etkiyle yayınlanması amaçlanıyor. Bu yüzden Kıvanç Tatlıtuğ, Bergüzar Korel vb. isimlere de teklif götürülebilir.

Kanal D’nin yeni dizisi Devran’la ilgili en ufak bir gelişme olması halinde bu sayfa güncellenecek ve sizlere en doğru bilgiler aktarılacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve senaryosuyla ilgili tüm değişikliklere sinehaber.com farkıyla ulaşabileceksiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı