Yeşilçam dizilerinin yeniden çekilmesi ardından açıklanan Ah Nerede dizisi sonrası Devlerin Aşkı dizisi başrolleri de merak ediliyor. Devlerin Aşkı dizisinin başrollerini kimler oynayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ayrılmıyor! Özgür Ozan açıkladı Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban ayrılmıyor! Özgür Ozan açıkladı

Yapımcıların Yeşilçam dizilerine el atması ardından en çok merak edilen dizisi Devlerin Aşkı dizisi olacak. Yayınlandığı dönem Türkan Şoray ve Kadir İnanır'la rekorlar kıran Devlerin Aşkı dizisi kadrosu şekilleniyor.

Gold Film imzalı FOX TV için çelilecek Devlerin Aşkı dizisinde sürprizler var.

1976 yapımı olan DEvlerin aşkı filminde iki aşk arasında kalan bir aşk hikayesi anlatılıyordu. Şimdi Devlerin aşkı dizisinde Kadir İnanır'ı kim canlandıracak ve Türkan Şoray'ı kim canlandıracak merak ediliyor. 

2022 yılında Yeşilçam dizilerin bol bol izleyeceğiz. Aaahh Belinda ve Ah Nerede dizileri sonrası DEvlerin Aşkı dizisi oyuncuları için  kadro gizli tutuluyor.

Türkan Şoray karakteri için Demet Özdemir ismi ile Kadir İnanır rolü için de Burak Deniz'le görüşmeler sürse de henüz netleşen bir oyuncu bulunmuyor.