Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dev pandaların bilimsel adı olan “Ailuropoda melanoleuca” ne anlama gelir?

Genel

21 Temmuz 2018 Cumartesi 22:25:34

Son Güncelleme: 21/07/2018 22:29:23

Dev pandaların bilimsel adı olan “Ailuropoda melanoleuca” ne anlama gelir?

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışması Murat Yıldırım’ın sunumuyla sürüyor. Yeni bölümüyle 21 Temmuz Cumartesi akşamı ekranlarda yerini alan yarışmada yeni yarışmacılarla yeni sorular heyecanlandırmayı sürdürüyor. Yarışmada yarışmacının zorlandığı bir soru dikkat çekti. Kim Milyoner Olmak ister sorusunun cevabı ne?

ATV ekranlarının uzun yıllardır süren ve ekranlara kilitleyen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster? yeni yarışmacıları ve yeni soruları ile para dağıtmaya devam ediyor. Bu akşam 21 Temmuz Cumartesi saat 20.00 itibariyle yeni bölümü başlayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bir soru sosyal medyanın gündemine oturdu, izleyiciler soruyu araştırmaya başladı!

Başta Google ve ansiklopediler olmak üzere tüm kaynakları taramaya başlayan Kim Milyoner Olmak İster izleyicileri, yarışmacının zorlandığı sorunun cevabını bulabilmek için araştırmaya başladılar. Peki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorunun cevabı nedir? 30.000 TL’lik o soruyu ve cevabını Sizler için araştırdık…

İŞTE CEVABI MERAK EDİLEN 30.000 TL’LİK O SORU VE YANITI 

Dev pandaların bilimsel adı olan “Ailuropoda melanoleuca” ne anlama gelir?

A- Siyah beyaz kedi ayaklı

B- Siyah beyaz aslan ayaklı

C- Siyah beyaz ayı ayaklı

D- Siyah beyaz tavşan ayaklı

Cevap A şıkkı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı