Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Derya Şensoy Sessizliğini bozdu

Magazin

9 Ocak 2017 Pazartesi 22:51:24

Derya Şensoy Sessizliğini bozdu

Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın evliliklerinin bitme sebebi olarak gösterilen Derya Şensoy, sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Derya Şensoy Sessizliğini bozdu

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen ayrılığın sebebi olarak gösterilen Şensoy o iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Birce Akalay ve Sarp Leventoğlu’nun birlikte rol aldığı filmde yer alan Derya Şensoy’la, Leventoğlu’nun o dönem yakınlaşmaya başladığı ve yazın sık sık görüştükleri iddiaları gündemde ki yerini korumaya devam ediyordu.

Birce Akalay ise bu aldatma iddialarını da doğrularcasına sosyal medya hesabında eşi ile birlikte olan tüm fotoğraflarını kaldırmıştı.

Derya Şensoy’un sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ise şöyle:

“Birkaç gündür yapacağım herhangi bir yorumun sevdiklerime zarar vermesinden çekindiğim için susuyorum. Fakat bu sabahki ‘takvim operasyonu’ iftirası bardağı taşıran son damla oldu.

Sevgi ve saygı çerçevesinde biten her şeyiyle güzel hatırlayacağım ilişkimin ardından konuyla ilişkisi olmayan kişilerin yalan haberlerle yıpratılıp, üzülmesine izin veremem. Beni ve sevdiklerimi yıpratmak için uydurulan bu hikayeyle ilgili gerekenin yapılacağını bildirmek isterim”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı