Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Seki, Girne’yi coşturdu

Kültür Sanat

13 Ağustos 2017 Pazar 09:30:26

Son Güncelleme: 13/08/2017 05:19:45

Deniz Seki, Girne’yi coşturdu

Cezaevinden tahliye olduktan sonra, mesleğe hızla dönüş yapan ünlü şarkıcı Deniz Seki, geçtiğimiz akşam Kuzey Kıbrıs’da Girne’de konser verdi.

Deniz Seki, Girne'yi coşturdu

Konser vermek için gittiği Girne’de, konser öncesi Girne çarşısında gezerken, bir sokak şarkıcısı ile ‘Bir Teselli Ver’ adlı şarkıyı seslendiren Seki, bu anları sosyal medyada paylaşmış, video büyük beğeni toplamıştı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, Girne’de sevenleriyle buluşmak için bir araya geldi. Kıbrıs’ın Girne kentinde sahne alan ünlü şarkıcı Deniz Seki konser öncesi önce basın mensuplarının sorunlarını cevapladı.

Seki, Girne’de gezerken yılların sokak sanatçısı Mehmet Acar ile yaptığı düetten bahsederek, “Mehmet Acar çok tatlı bir bey belli ki yılların sanatçısı vermiş müziğe, oturmuş orada kendi kendine kurmuş setupbını hemen yanına gidip ona eşlik etmek istedim. O da çok duygulandı bende çok duygulandım. ’Bir teselli ver’ Orhan babanın parçasını söyledik. Özgürüm de çekmiş bir baktım instagrama koymuş acayip ilgi görmüş, çok mutlu oldum. Çok güzel böyle insanlara dokunmak kalplere dokunmak müzik her yerde müzik” dedi.

Seki, sahnede coşkulu parçaları ile misafirlere eğlenceli saatler yaşatarak geceye renk kattı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı