Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Seki ayrılık iddialarını doğruladı

Magazin

24 Ağustos 2017 Perşembe 12:52:14

Deniz Seki ayrılık iddialarını doğruladı

Uyuşturucu satıcılığı nedeni ile cezaevinde yattığı süre zarfında, sevgilisi Faruk Salman tarafından bir an bil yalnız bırakılmayan Deniz Seki, çıkan ayrılık haberleri ile ilgili açıklama yaptı.

Deniz Seki ayrılık iddialarını doğruladı

Deniz Seki’nin tahliye olmasından sonra evlenmeleri beklenen çift, tahliye sonrası baş başa tatile çıkmışlardı. Deniz Seki sonrasında yoğun bir konser temposuna başladı.

Başarılı şarkıcının Faruk Salman ile ayrıldığı haberleri gündeme bomba gibi düşerken, Deniz Seki konu ile ilgili jet bir açıklama yayınladı. İşte Seki’nin bu haberleri doğruladığı açıklaması:

“Bu daha çok aramızda bizim bile kendimize söylemekten korktuğumuz sevgimize daha çok sahip çıkmalıyız diye düşündüğümüz hassas bir dönemde bu haber basına nasıl sızdı ben şaşkınım . Biz şaşkınız .

Ve çok ama çok üzgünüm! Emim Faruk beyde üzgün. Sevgimizden yana bir şüphemiz yok ama benim iş yoğunluğum onun bu yoğunluğa alışamaması dengeyi bulamadık maalesef… Yoksa başka hiç bir şey yok bu ömürlük baktığım ilişkiyi bitirecek .

Bu karar Faruk beyin almış olduğu bir karar bende saygı duyuyorum .

Biz daha kendimize bile itiraf edemezken belki yarın ne olacağı belli olmayan bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz .

O yüzden beni mazur görün olur mu ?

Daim olan sevgi ve saygımla…

Deniz Seki”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı