Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Çakır Sitem Ederek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Veda Etti

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi 17:27:18

Deniz Çakır Sitem Ederek Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Veda Etti

Ünlü Oyuncu Deniz Çakır, 3 sezondur canlandırdığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem karakterine veda etti. Deniz Çakır, veda mesajında yapımcıya giydirmeyi ihmal etmedi. Raci Şaşmaz’ın özel yaşamı nedeniyle Deniz Çakır’ı kovduğu gelen bilgiler arasında.

EDHO’da deprem. Sabah saatlerinde Deniz Çakır kovuldu haberleri sonrası, dizinin senaristi Bahadır Özdener, hem Deniz Çakır’a hem Olgun Şimşek’e veda etmişti. Oktay Kaynarca’nın da Deniz Çakır’a vedası sonrası gözler Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yıldız ismi Deniz Çakır’a çevrildi.

Deniz Çakır yarı sitemli, yarı hüzünlü olarak diziye veda ettiğini resmne duyurdu. Deniz Çakır yazdığı yazıda “Ben, duruşumdan taviz vermeden, omurgalı olarak, iyi bir insan olarak” yoluma devam edeceğim sözleri, Raci Şaşmaz’a karşı söylediği iddia edildi.

Deniz Çakır’dan Veda Mesajı!

Üç sezon boyunca şahane bi macera yaşadık… Ben çok sevdim Meryem’i… Çok şey öğretti bana… Anne olmadan, anneliğin mucizesini tattırdı. Çok ağladı Deniz, Meryem’i hissetmeye çalışırken… Kalbimin Meryem kadar yandığını söyleyebilirim; o olmaya çalışırken… İyi ki de girdi hayatıma.. Şimdi bu maceranın sonuna geldik. Emeğime saygı duyan, bu macerada yol arkadaşım olan herkese bin minnet… Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim. Hep öyle yaptım… “İyi insan” olmak güzel… Yanlış olanın karşısında durmak da… Her zaman sevgi ve umutla… DENİZ ÇAKIR

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı